ابعاد استاندارد بنر استند تسلیت ترحیم

بنر استند تسلیت ترحیم به نسبت بنرهای تسلیت افقی از تنوع ابعاد کمتری برخوردار است. استند معمولا  مناسب قرارگیری در فضاهای بسته تر است به همین علت ابعاد آن نیز در محدوده خاصی قرار دارد. ارتفاع استاندارد بنر استند تسلیت یا دیگر بنرهایی که قرار است روی استند نصب شوند 2 متر و استاندارد عرض این سبک بنرها 90 یا 100 سانتیمتر است. با توجه به اینکه هنگام مصیبت افراد خیلی زمانی برای طراحی اختصاصی بنر استند تسلیت برای مراسم ترحیم ندارند می توانند از بنرهای از پیش طراحی شده در ابعاد استاندارد استفاده کرده و تصویر و متن دلخواه خود را جایگزین کنند.

خرید استند تسلیت و کمک به نیازمندان

شاید جزء آن دسته از افرادی باشید که فکر می کنند با انجام کار خیر و کمک به خیریه کمک موثرتری می توان به متوفی کرد. شخص فوت شده به زرق و برق های دنیایی نیاز ندارد و بهتر است همان پولی که صرف خرید بنر استند و گل و سایر کارهای نمادین می شود را به خیریه ها کمک کرد. شاید هم فکر شما اینگونه باشد که با اجاره استند تسلیت هم می توان به بازماندگان ارزش داد چه نیازی به اصراف در چاپ بنر اختصاصی است که بعدا هیچ کاربردی هم ندارد. برای شما پیشنهاد خارق العاده ای داریم. ما در موسسه خیریه باب النجات حضرت علی اصغر (ع) هزینه ای را که شما بابت خرید بنر تسلیت پرداخت می کنید صرف امور خیرخواهانه ای نظیر اطعام نیازمندان ، کمک به تحصیل کودکان بی سرپرست و بد سرپرست،حامی محصلین و دانشجویان ایتام ، درمان کودکان مبتلا به سرطان ، خرید جهیزیه برای زوج های نیازمند و کمک به درمان بیماران مستمند می گردد. با این حساب با سفارش استند تسلیت به موسسه خیریه باب النجات حضرت علی اصغر(ع) می توانید در راستای شادی روح متوفی نیز گام موثری بردارید.

با سفارش گل و استند ترحیم به بازماندگان ارزش دهید

شاید با خود بگویید هیچ چیز نمی تواند تسلی بخش فردی باشد که عزیزی از دست داده است پس سفارش دادن گل و استند تسلیت و بنر و چیزهایی از این قبیل کار بیخودی است اما این ذهنیت کاملا اشتباه است. اینکه در مکان برگزاری مراسم ترحیم گل یا بنر تسلیتی از سوی شما قرار داشته باشد ارزش و احترامی است که هم به متوفی گذاشته اید و هم عرض ارادات و احترامی برای بازماندگان است. این کار رسمیت بیشتری نیز به مراسم ترحیم می دهد. صاحبان مصیبت احساس می کنند که تنها نیستند و اطرافیانی دارند که در چنین اوقاتی به آنها ارزش داده اند. پس با این اوصاف به هیچ وجه سفارش استند یادبود، استند تسلیت سالگرد یا استند گل را کار بیهوده و کم ارزشی تلقی نکنید، به خصوص آن هنگام که بدانید هزینه خرید استند تسلیت شما صرف امور خیر می شود و این اقدام بشردوستانه به روح متوفی آرامش می دهد.

عوامل تاثیرگذار در قیمت استند تسلیت

در قیمت استند تسلیت، ابعاد بنر، جنس بنر، کیفیت استند و استفاده از قالب آماده یا طراحی اختصاصی بودن تاثیرگذار است. اگر تمایل دارید تا از خدمات ارسال بنر استند آنلاین برخوردار شوید، در عوامل تاثیرگذار روی قیمت تمام شده باید بعد مسافت ارسال را نیز در نظر بگیرید. وقتی بحث قیمت بنر تسلیت می شود اینکه بدانید با صرف این هزینه با یک تیر دو نشان می زنید حساسیت روی قیمت را کاهش می دهد. با خرید بنرتسلیت، استند خیریه، بنر و استند ترحیم از موسسه خیریه باب النجات حضرت علی اصغر (ع) در امور خیر سهیم می شوید و این حس بسیار خوشایند است. به خصوص برای آن دسته از افرادی که تمایل دارند برای شادی روح عزیز از دست رفته شان خیرات کنند این حرکت، اقدام بسیار تاثیرگذار و ارزشمندی است.

مزایای سفارش اینترنتی استند تسلیت

وقتی عزیزی از دست می دهید داغ و عمق اندوه فقدان عزیز از دست رفته از یک سو، اضطراب برای برگزاری یک مراسم ترحیم خوب و درخور متوفی از سوی دیگر ذهن صاحبان مصیبت را درگیر می کند. البته در این اوقات دوستان و اقوام برای تسلی بخشیدن و کمک به برگزاری یک مراسم خوب همیشه در کنار صاحبان عزا هستند اما حجم کارهایی که به یکباره باید مدیریت شود زیاد است و اگر راهی باشد تا بتوان در انجام امور سرعت ایجاد کرد حداقل اضطراب انجام امور به بهترین نحو ممکن را از داغ دیدگان کم می کند. برخی از کارها مثل سفارش استند ترحیم و تاج گل را می توان آنلاین انجام داد و از مراجعه حضوری به دفاتر چاپ یا گل فروشی ها صرف نظر کرد. سفارش اینترنتی استند تسلیت ضمن اینکه در زمان شما صرف جویی می کند این مزیت را دارد که می توانید از میان طرح های متنوع از روی حوصله طرح دلخواه خود را سفارش داده و در محل دلخواه خود تحویل بگیرید.

نکات مهم ثبت سفارش بنر تسلیت آنلاین

اگر تصمیم دارید تا با خرید استند تسلیت در امور خیرخواهانه خیریه باب النجات حضرت علی اصغر(ع) سهیم شوید، هنگام ثبت سفارش بنر تسلیت آنلاین به نکات زیر توجه کنید:

دقت داشته باشید که قابلیت ارسال فوری بنرهای تسلیت برای ساکنان شهر تهران امکان پذیر است.

حداقل 6 ساعت قبل از شروع مراسم سفارش خود را ثبت کنید.

هنگام ثبت سفارش اطلاعات درست و دقیقی نظیر نام و نام خانوادگی متوفی و متن دلخواه خود را در باکس تعبیه شده درج کنید.

اگر تمایل دارید بنر تسلیت مد نظرتان عکس دار باشد هنگام ثبت سفارش عکس با کیفیت متوفی را به صورت فایل ارسال کنید.

هنگام انتخاب قالب بنر دقت لازم را داشته باشید چرا که امکان تعویض طرح پس از ارسال وجود ندارد.

با دقت در نکات فوق می توانید اطمینان حاصل کنید که سفارش بنر تسلیت آنلاین شما نتیجه خوبی به همراه داشته است..

فرم ورود خیریه حضرت علی اصغر (ع)

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟