بسمه تعالی

لیست نیازهای مددجویان تحت پوشش

موسسه خیریه باب النجات حضرت علی اصغر (ع)

مقدمه
بی تفاوتی اجتماعی ، حالتی است که در آن ، مردم یک جامعه نسبت به سرنوشت اجتماعی خود و دیگر افراد جامعه بی  تفاوت باشند. از منظر آسیب شناختی ، بی تفاوتی در جامعه نوعی بیماری اجتماعی شناخته می شود. همان گونه که در نقطه مقابل آن ، هرگونه اعتنای اجتماعی و نوع دوستی در حیات فردی و اجتماعی نشانه پویایی و سلامت اجتماعی است . حالا که وجود برخی مشکلات اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی زمینه ای را برای افزایش بی تفاوتی اجتماعی مهیا کرده است. بد نیست، ما کمی دوربین را به سمت خود برگردانیم و سهم خود را برای بالا بردن اعتنای اجتماعی (فارغ از همه مشکلات موجود ) ببینیم . در روزهایی زندگی می کنیم که بخش زیادی از نیازمندان ، سفره هایشان رنگی نیست . دست شان تنگ است . سایه خانواده ای بر سر ندارند. روی تخت بیماری هستند و هزینه های درمانی برای آنها دردی دوچندان شده. در هفت آسمان هم ستاره ای ، همسری ، فرزندی ، پدر یا مادری هم نداردو…
خیریه علی اصغر (ع) جهت تامین رفاه کودکان قریب به 10 سال است که در زمینه حمایت مادی و معنوی دانش آموزان و خانواده های مستعد و نیازمند ایرانی ، مبارزه اصولی با فقر و ناتوانی و گسترش دانایی و دانش اندوزی در حال ارائه خدمات مطلوب است. در این راستا با جمع آوری مجموع درخواستها و نیازهای اولیه ی خانواده ها و زندگی بر پایه ساه زیستی ، از خیرین گرانقدر دعوت به مشارکت و حمایت می نماید .
نیازها بر حسب اولویت
جهت حمایت تحصیلی تلفن همراه ، تبلت
تهیه لوازم منزل شامل : جاروبرقی ، اطو ، ماشین لباسشویی ، کمدلباس ، ظروف آشپزخانه ( قابلمه و ماهی تابه ، قاشق و چنگال ، سرویس غذاخوری و…)
بخاری
پنکه
اجاق گاز
کمد لباس
میزتحریر و صندلی
تلویزیون
پوشاک : مناسب فصول (دخترانه –پسرانه –زنانه –مردانه )
کفش
سیستم کامپیوتر (2 دستگاه)
رخت خواب (تشک ، پتوو..) شوینده –بهداشتی
ماسک
تامین مواد غذایی

نیازهای عمده مددجویان :
1- مستمری جهت هزینه های جاری و امور روزمره (خرید نان ، پرداخت اجاره بها ، داروهایی قند و کم خونی و…
2-سرویس های رایگان خدمات پزشکی ، دندانپزشکی و مشاوره
3- اسباب بازی
4- تفریح (سیاحت و مراکز تفریحی و استخر و… )
5- سرپرستی کودک یتیم (حامی)
لیست نیاز مددجویان و بیماران بیمارستان رازی

فرم ورود خیریه حضرت علی اصغر (ع)

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟